De Ram Zomer Cup 2017

Hieronder vind je de uitslagen van de finale wedstrijden van de Ram Zomer Cup 2017

Finales De Ram Zomer Cup 2017
                   
Speler Car. Brt Serie Moy.   Speler Car Serie Moy.
     
Halve finales
                   
Dames libre
                   
Cor Dagevos (33) 33 31 7 1,064   Lenie Aantjes (37) 33 4 1,064
Marleen Mathijssen (27) 27 35 3 0,771   Linda Vierbergen (37) 20 4 0,571
                   
Libre 2e klas
                   
Eugene Luijpen (55) 55 25 11 2,200   Jos van Dijke (55) 45 25 1,800
Lion Broeders  (75) 65 24 18 2,071   Karel Mathijssen (55) 55 16 2,292
                   
Driebanden 2e klas
                   
Piet Bom (24) 24 30 3 0,080   Frans Berghout (17) 10 2 0,333
John van de Zande (16) 16 54 3 0,296   Jan VandenKeybus (15) 14 2 0,259
                   
Libre 1e klas
                   
Arian Heeren (100) 95 26 17 3,654   Frans van Zundert (90) 90 28 3,462
Gerrit de Regt (170) 118 22 33 5,364   Kees Plasmans (100) 100 26 4,545
                   
Driebanden 1e klas
                   
Vincent Wennekers (35) 35 39 6 0,897   Arthur v. Oosterhout (27) 25 3 0,641
Piet van Steen (41) 32 55 3 0,582   Henk Schneiderberg (33) 33 4 0,600
                   
Finales 3e en 4e plaats
                   
Dames libre
                   
Linda Vierbergen (37) 32 30 4 1,066   Lenie Aantjes (37) 37 5 1,233
4e plaats           3e plaats      
Libre 2e klas
                   
Jos van Dijke (55) 55 15 11 3,667   Lion Broeders  (75) 36 8 2,400
3e plaats           4e plaats      
Driebanden 2e klas
                   
Jan VandenKeybus (15) 15 37 2 0,405   Frans Berghout (17) 7 2 0,189
3e plaats           4e plaats      
Libre 1e klas
                   
Arian Heeren (100) 96 14 20 6,857   Gerrit de Regt (170) 170 48 12,143
4e plaats           3e plaats      
Driebanden 1e klas
                   
Piet van Steen (41) 41 34 7 1,206   Arthur v. Oosterhout (27) 25 4 0,735
                   
Finales
                   
Dames libre
                   
Marleen Mathijssen (27) 27 36 6 0,750   Cor Dagevos (33) 32 5 0,889
1e plaats           2e plaats      
Libre 2e klas
                   
Eugene Luijpen (55) 55 18 24 3,056   Karel Mathijssen (55) 45 6 2,500
1e plaats           2e plaats      
Driebanden 2e klas
                   
Piet Bom (24) 24 46 3 0,522   John van de Zande (16) 12 2 0,261
1e plaats           2e plaats      
Libre 1e klas
                   
Frans van Zundert (90) 27 13 7 2,077   Kees Plasmans (100) 100 37 7,692
2e plaats           1e plaats      
Driebanden 1e klas
                   
Henk Schneiderberg (33) 33 47 7 0,891   Vincent Wennekers (35) 30 3 0,638
1e plaats           2e plaats